O nas

Dobrze ułożona nawierzchnia to inwestycja na długie lata - z nami nie spotka Cię rozczarowanie.

Firma USŁUGI BRUKARSKIE Leonard Wyra  stawia na jakość wykonania nie tyko warstwy wierzchniej ("dla oka") ale przede wszystkim na solidność stabilności podłoża, traktując powierzoną inwestycję jako przeznaczoną na wiele lat użytkowania.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. 

Usługi Brukarskie Leonard Wyra to firma działająca na terenie Śląska. Obejmujemy swym zasięgiem między innymi: Rybnik, Żory, Racibórz, Rudy, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Pszów, Radlin, Rydułtowy, Pszczyna, Knurów, Gliwice, Mikołów, Katowice, Zabrze, Bytom, Ustroń. Istnieje również możliwość podjęcia prac w dalszej odległości jednak jest to zawsze uzgadniane indywidualnie.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług w połączeniu z korzystną ofertą cenową. Charakteryzujemy się uczciwością i dbałością o detale oraz zadowolenie klienta. Jako potwierdzenie jakości wykonanych przez nas usług udzielamy pisemnej gwarancji. Co istotne - czas jej trwania przekracza okres obowiązującej rękojmi.

Współpracujemy z różnymi producentami kostki brukowej, co umożliwia dostosowanie oferty do Twojego indywidualnego zlecenia. Masz gotowy projekt na nawierzchnię brukową? – Wiernie go zrealizujemy. Nie masz pomysłu? - Oferujemy doradztwo koncepcyjne w zakesie aranżacji nawierzchni z uwzględnieniem walorów estetycznych, otoczenia i obciążenia nawierzchni, a także szeroką gamę wzornictw. Ponieważ każde zlecenie jest inne, zachęcamy do skorzystania z darmowego pomiaru i wyceny. To do niczego nie zobowiązuje - możesz jedynie zyskać!

Wystawiamy faktury VAT.

Akceptowane formy płatności to:

  • gotówka,
  • przelew.